SONDA MARS TIGER 25X33 CM AKA 14 KHZ

Sonda Mars Tiger 25x33 cm AKA 14 kHz

4 390 Kč vč. DPH

Sondy Mars jsou vysoce odolné sondy pro detektory kovů, které mají daleko větší výkony a varibilitu velikostí, než továrně vyráběné základní sondy k detektorům.

Sonda je kompatibilní se všemi detektory AKA (Berkut, Sorex, Signum).

14 kHz je frekvence vhodná pro hledání menších a drobnějších předmětů. Tato frekvence je vynikající především také pro hledání mincí a artefaktů s nižší vodivostí. Velikost sondy je určená jak pro vynikající pokrytí terénu v kombinaci s precizním zaměřením cíle pod cívkou.

O sondách Mars – sondy se dělí na 4 základní typy:

Sniper: sonda o průměru 15x25 cm, váha 425 gramů

Tiger: sonda o průměru 25x33 cm, váha 580 gramů

Discovery: sonda o průměru 33 cm, váha 550 gramů

Goliaf: sonda o průměru 38 cm, váha 620 gramů

Sniper – sonda s úzkým profilem je vhodná na hledání v zamořených lokalitách pro přesnou separaci (kvalitní odlišení barevných kovů v blízkosti hřebíků). Se sondou můžete zcela přesně zaměřovat předměty pod cívkou.

Tiger – eliptická sonda vhodná na všechny typy hledání. Prakticky nahrazuje jakoukoliv základní sondu na detektoru a výrazně vylepší Vaše výsledky v hledání. Sonda zaručuje vyšší hloubkový dosah, vynikající separaci a optimální pokrytí půdy.

Discovery – universální volba mezi malou a velkou sondou. Po této sondě sahá každý, kdo chce kromě separačních vlastností ještě více vylepšit hloubkový dosah detektoru.

Goliaf – sonda s velkým průměrem pro maximální hloubkový dosah a maximální pokrytí půdy. Sonda je vhodná do čistějších lokalit, kde chceme maximalizovat výkon detektoru.