SONDA MARS SNIPER 15X25 AKA 14 KHZ

SONDA MARS SNIPER 15X25 AKA 14 KHZ

3 555 Kč vč. DPH

Sondy Mars jsou vysoce odolné sondy pro detektory kovů, které mají daleko větší výkony a varibilitu velikostí, než továrně vyráběné základní sondy k detektorům.

Sonda je kompatibilní se všemi detektory AKA (Berkut, Sorex, Signum).

Sniper 14 kHz – úzký profil sondy v kombinaci s vysokou frekvencí zajišťuje maximální rozlišování kovů v případě hledání drobných předmětů mezi železem. Precizní zaměření cíle, nízká váha a skvělá manipulace s cívkou z ní dělá oblíbenou sondu v lokalitách o kterých víte, že to tam stojí za to.

O sondách Mars – sondy se dělí na 4 základní typy:

Sniper: sonda o průměru 15x25 cm, váha 425 gramů

Tiger: sonda o průměru 25x33 cm, váha 580 gramů

Discovery: sonda o průměru 33 cm, váha 550 gramů

Goliaf: sonda o průměru 38 cm, váha 620 gramů

Sniper – sonda s úzkým profilem je vhodná na hledání v zamořených lokalitách pro přesnou separaci (kvalitní odlišení barevných kovů v blízkosti hřebíků). Se sondou můžete zcela přesně zaměřovat předměty pod cívkou.

Tiger – eliptická sonda vhodná na všechny typy hledání. Prakticky nahrazuje jakoukoliv základní sondu na detektoru a výrazně vylepší Vaše výsledky v hledání. Sonda zaručuje vyšší hloubkový dosah, vynikající separaci a optimální pokrytí půdy.

Discovery – universální volba mezi malou a velkou sondou. Po této sondě sahá každý, kdo chce kromě separačních vlastností ještě více vylepšit hloubkový dosah detektoru.

Goliaf – sonda s velkým průměrem pro maximální hloubkový dosah a maximální pokrytí půdy. Sonda je vhodná do čistějších lokalit, kde chceme maximalizovat výkon detektoru.