DETEKTOR KOVŮ AKA SOREX PRO

Detektor kovů AKA SOREX PRO

21 900 Kč vč. DPH

Obsah balení: detektor kovů, sonda 29cm DD 14kHz, krytka sondy, český manuál, záruka 2 roky 

Detektor je osazen nejnovější kulatou 29cm DD cívkou 14kHz v základním balení. Zajišťujeme 2 roky záruku, servis a český manuál. AKA Sorex PRO – tento detektor je v současné době na objednávku ze zahraničí do cca. 1 týdne.

Sorex je pokročilejší model, vybavený více funkcemi a to především duálním kanálem – tedy, že detektor je schopen zpracovávat pohybový i bez pohybový kanál a dávat tak odezvu ze dvou různých hledacích režimů najednou. Kromě toho je u Sorexu k dispozici i možnost volby rychlosti algoritmu – tedy odezvy.

První s názvem HA-M – velmi rychlá odezva detektoru s harmonickým filtrováním, která je vhodná na místa s vysokým výskytem odpadu. Algoritmus MSF je odezva „normální“ tedy vhodná na universální hledání do většiny lokalit a nakonec SSF, což je algoritmus s dlouhou odezvou, jehož hlavním rysem je lepší rozeznávání velkých železným předmětů, které se občas „maskují“ při odezvě jako barevné kovy.

Samozřejmě – nechybí klasické pokročilé funkce jako Pinpoint, manuální i automatický Ground Balance, možnost volby tónů a hlasitosti odezvy i např. samostatné odezvy na železo. Sorex je rovněž multifrekveční detektor, tedy lze na něj připojit sondy různých frekvencí (tyto se však objednávají zvlášť). Detektor je osazen nejnovější kulatou 29cm DD cívkou 14kHz v základním balení.