DETEKTOR KOVŮ AKA SIGNUM M7272 MFT

Detektor kovů AKA Signum M7272 MFT

29 800 Kč vč. DPH

Obsah balení: detektor kovů, sonda 29cm DD 7kHz, krytka sondy, český manuál, záruka 2 roky

Detektor je osazen nejnovější kulatou 29cm DD cívkou 7kHz v základním balení. Zajišťujeme 2 roky záruku, servis a český manuál. AKA Signum – tento detektor je v současné době na objednávku ze zahraničí do cca. 1 týdne.

Recenze na detektorhttp://pokladypodnami.cz/aka-signum-7272m-mft/

Signum je nejvyšší model z nabídky AKA. Na vysoce kontrastním displeji vyrobeném v Německu naleznete detailní hodograf a vodivostní čísla, a na základě těchto informací dokážete rozeznat různé typy, velikosti a vodivosti předmětů.

Elektronická jednotka dokáže zpracovávat signály v rozmezí od 1kHz do 30kHz a tedy samozřejmostí je připojení sondy různých frekvencí, nebo sondy s přepínatelnými frekvencemi (tyto sondy je možné nakonfigurovat dle přání zákazníka).

V detektoru najdete dynamický i statický hledací režim, TURBO mód pro extrémní hloubkový dosah, automatický i manuální Ground Balance s automatickým vyrovnáváním. Detektor má také dvě na sobě nezávislé hledací funkce RT (Real Time) a ST (Short Ton).

Můžete využít multitónové odezvy, kterou můžete regulovat dle Vašich představ a také různé formy nastavení hlasitosti odezvy. Detailní nastavení diskriminace od nejnižší vodivosti, ale také od nejvyšší vodivosti (tedy od předu i od zadu vodivostní osy).

Unikátní systém rozlišování kovů na základě křivky hodografu Vám umožní detailní rozlišení různých předmětů, které se „maskují“ jako „pěkné“ kovy. Na základě této křivky můžete rozlišit velikost a tvar předmětu a také jeho vodivost. Detektor je osazen nejnovější kulatou 29cm DD cívkou 7kHz v základním balení.