AKA BERKUT 5 MARS TUNING 5/12 KHZ

AKA Berkut 5 MARS TUNING 5/12 kHz

24 590 Kč vč. DPH

Obsah balení: detektor kovů, skládací teleskopický shaft MARS, sonda 33cm DD s přepínatelnou frekvencí 5 a 12 kHz, krytka sondy, český manuál, záruka 2 roky

Menu detektoru: anglicky (lze přepnout rusky) Displej: anglicky

Verze software: 2016/2017

*obrázek je ilustrační – jednotka je dodávána v angličtině.

Exkluzivní úprava detektoru s nejnovější teleskopickou konstrukcí a cívkou s přepínatelnou frekvencí. Každá ze dvou frekvencí je vhodná pro hledání jiných druhů předmětů. Více se dočtete v recenzi tohoto detektoru:

Berkut má širokou řadu funkcí a je určen především pro pokročilé hledače a prakticky každá funkce se na detektoru dá ovlivnit. Má mimo jiné podsvícený grafický LCD displej, na kterém najdete hodograf, díky kterému můžete jednoduše rozeznat velikost a vodivost předmětu pod cívkou doplněný o vodivostní číslo předmětu.

Na detektoru najdete celou řadu funkcí – úpravu audio odezvy, ekvalizér, podrobné nastavení diskriminace, podrobné nastavení citlivosti i široké spektrum ovlivnění hloubkového dosahu, dále posuv akceptace železa a mnoho dalších funkcí, které u jiných detektorů nenajdete. Dále 4 vlastní upravitelné programy, kde můžete upravovat a měnit tónovou odezvu detektoru (1, 2, 3, 10 tónů a multitón).

Berkut nabízí široké nastavení diskriminace kovů, jak grafické, tak zvukové. Samozřejmě nechybí funkce Pinpoint pro snadné dohledání předmětu a také manuální i automatický Ground Balance, tedy vyvážení půdního vlivu země.