NAŠE SLUŽBY
Výkup, komisní prodej
Půjčovna a prodejna
Zakázkové hledání
Nákup na protiúčet
Poohlížíte se po novém detektoru a přitom se nejdříve potřebujete „zbavit“ starého?
Pak je tento způsob nákupu určen přímo pro Vás. Nabídněte nám svůj starý detektor, my jej od Vás v případě objednávky detektoru nového odkoupíme a jeho cenu odečteme z ceny detektoru nového. Nemusíte čekat, nový detektor získáte ihned!

Bazarový prodej, nákup do komise
Pokoušíte se prodat svůj starý detektor a nedaří se? Můžeme Vám nabídnout pomoc. Detektor můžeme vzít do komise. Vystavíme jej v prodejně, ověříme jeho technický stav a nabídneme jej příchozím zákazníkům při prvních příležitostech. Právě od našich zákazníků vidíme denně zájem o použité modely, je to tedy výborná přiležitost rychlého prodeje. Mimoto uvedeme nabízený detektor ve svém obchodě MINOHLEDACKA.cz v akční bazarové nabídce a vyvěsíme jej také po inzertních serverech. 

Nabízíte zajímavý detektor za zajímavou cenu?
Vykoupíme jej rovnou. Neváhejte nám poslat svou nabídku. V případě zájmu o komisní prodej, nákup na protiúčet, bazarový prodej detektoru nás kontaktujte na náš email kontakt@minohledacka.cz. Popište nám svůj detektor a napište město, odkud jste. 

Zakázkové hledání
Mezi naše další služby patří také zakázkové hledání. Jsme schopni pro vás nalézt ztracené nebo jiné kovové předměty.  Nejčastěji se jedná o hledání ztracených šperků, prohledávání pozemků a budov.

* Archeologickým pracovištím jsme schopni nabídnout pomoc při výzkumech atd.
* Dále nabízíme pomoc dalším hledačům, kteří mají informace o zajímavých místech, ukrytých věcech, ale jejich technické vybavení není pro nalezení daných předmětů dostačující.

Ceny se stanovují individuálně na základě časové náročnosti, použité techniky a vzdálenosti. Zaručujme profesionální přístup a absolutní diskrétnost.

Aktuálně

Prodejna je otevřena v uvedené dny pro výdej zboží stále.

Pro odborné konzultace ohledně nákupu, nebo rady ohledně pořízení detektoru je možné pouze v úterý a středu po telefonické dohodě.

Otevírací doba

Pondělí - 09:00 až 17:00 (výdej)
Úterý - 09:00 až 17:00 (konzultace po tel. dohodě)
Středa - 09:00 až 17:00 (konzultace po tel. dohodě)
Čtvrtek - 09:00 až 17:00 (výdej)
Pátek  - 09:00 a ž 17:00 (pouze výdej)

Detektory kovů, servis, půjčovna

Minohledacka.cz
9. května 605 / Zbuzany
Jindřichův Hradec
377 01

tel: +420 704 796 667
(volejte pouze v prac. dobu 09-17hod.)
e-mail: kontakt@minohledacka.cz